Psycholog/ Psychoterapeutka
mgr Aleksandra Kądzielewska
Absolwentka psychologii UMCS w Lublinie o specjalności klinicznej i neuropsychologii. Psychoterapeutka integracyjna w trakcie uzyskiwania certyfikatu psychoterapeuty Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Specjalista psychoterapii uzależnień w trakcie procesu certyfikacji realizowanego przez Państwową Agencję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Członkini Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
 
Od 3 lat pracuję w Całodobowym Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie. Swoje doświadczenie w zakresie działań diagnostycznych, interwencyjnych oraz terapeutycznych zdobywałam współpracując z 1 Klinicznym Szpitalem Wojskowym w Lublinie (Klinika Chorób Wewnętrznych i Kardiologii, Rehabilitacji Kardiologicznej), a także odbywając staże w oddziałach ogólnopsychiatrycznych i rehabilitacji psychiatrycznej szpitala, w którym obecnie jestem zatrudniona.
 
Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych przede wszystkim w oparciu o psychodynamiczne rozumienie problemów pacjenta. Jednakże, z uwagi na różnorodność potrzeb, przeżyć i wyjątkowość każdej zgłaszającej się do mnie Osoby - staram się elastycznie dostosowywać narzędzia pracy, korzystając z dorobku i bogactwa różnych nurtów terapeutycznych. Głównie zajmuję się zaburzeniami: lękowymi, nastroju, osobowości, psychosomatycznymi. Prowadzę również psychoterapię uzależnionych od substancji psychoaktywnych oraz czynności (np. hazard patologiczny, seksoholizm), a także bliskich pozostających w relacji z takimi osobami.
Ponadto oferuję usługi z zakresu diagnozy neuropsychologicznej, osobowości i inteligencji.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe firmy

tel.: 515 877 645

e-mail: biuro@syntonialublin.pl

Aleja Spółdzielczości Pracy 3/6

20-147 Lublin

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Copyright © Syntonia 2020.
Projekt i wykonanie - Freeline.