Psycholog/Psychoterapeutka
mgr Joanna De Marini

Certyfikowany psychoterapeuta psychoanalityczny, psycholog, specjalista w zakresie terapii zaburzeń psychosomatycznych. Pracuje z osobami dorosłymi i młodzieżą. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Jest członkiem Izby Psychologów regionu Umbrii (Ordine degli Psicologi della Regione Umbria) we Włoszech. Prowadzi psychoterapię w języku polskim i włoskim.

Absolwentka psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim. Ukończyła czteroletnią Szkołę Psychoanalitycznej Psychoterapii Egzystencjalnej im.Gaetano Benedettiego (Scuola di Psicoterapia Psicoanalitica Esistenziale ,,Gaetano Benedetti'') w Asyżu (Włochy).

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w instytucjach służby zdrowia, m.in w dziennym oddziale onkologicznym szpitala Santa Maria della Misericordia w Perugii we Włoszech i w uniwersyteckim ośrodku badawczym Centro C.U.R.I.A.M.O. również w Perugii. Prowadziła prywatną praktykę psychoterapeutyczną w szczególności w obszarze zaburzeń odżywiania i otyłości. Współpracuje ze Stowarzyszeniem NATANAELUM w Lublinie, gdzie zajmuje się prowadzeniem terapii grupowych i szkoleń dla studentów i wolontariuszy.

TEL.798 301 493

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe firmy

tel.: 515 877 645

e-mail: biuro@syntonialublin.pl

Aleja Spółdzielczości Pracy 3/6

20-147 Lublin

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Copyright © Syntonia 2020.
Projekt i wykonanie - Freeline.