Psychoterapia indywidualna Lublin

Polega na indywidualnych, cyklicznych spotkaniach z psychoterapeutą. Sesje odbywają się zazwyczaj raz lub dwa razy w tygodniu, w tym samym dniu tygodnia, o tej samej godzinie i z tym samym terapeutą. Częstotliwość spotkań jest ustalana wraz z pacjentem w trakcie umawiania kontraktu terapeutycznego i zależna jest między innymi od natury problemów i oczekiwanych zmian.

W trakcie sesji indywidualnych pacjent ma możliwość pracy w bardziej intymnych warunkach; pojawia się przestrzeń, w której może poznać siebie samego, uzyskać głębsze rozumienie własnych problemów i trudności. Pamiętając zawsze, że cel psychoterapii wykracza poza samo poznanie, głównym zadaniem jest wypracowanie zmiany, która przyniesie pacjentowi ulgę w jego cierpieniu oraz umożliwi mu przeżywanie swojego życia inaczej. 

W zależności od tego czy jest to psychoterapia krótkoterminowa (nastawiona na pracę nad konkretnym problemem) czy psychoterapia długoterminowa (nastawiona na dokonanie głębszych zmian), proces terapeutyczny będzie trwał od kilku miesięcy do kilku lat. Czas trwania jest zależny od wielu czynników, które się na siebie nakładają. Niektóre z nich to np. predyspozycje pacjenta, częstotliwość spotkań, stopień i rodzaj trudności i in. 
Psychoterapia indywidualna jest dostosowana do indywidualnych potrzeb pacjenta ze szczególnym uwzględnieniem wieku osoby leczącej się.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe firmy

tel.: 515 877 645

e-mail: biuro@syntonialublin.pl

Aleja Spółdzielczości Pracy 3/6

20-147 Lublin

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Copyright © Syntonia 2020.
Projekt i wykonanie - Freeline.