Psycholog/ Psychoterapeutka
dr Renata Maksymiuk

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w procesie certyfikacji w Centrum Terapii Poznawczej i Schematu INTEREGO rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, będąc członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Marii –Curie Skłodowskiej, tytuł doktora uzyskałam na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Przez 20 lat związania byłam z Instytutem Psychologii UMCS, obecnie pracuję nadal w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jestem autorką i współautorką ponad 30 publikacji naukowych i popularnonaukowych (w tym książki pt. „Dorośli reklamują, dzieci kupują. Kindermarketing i psychologia”). Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz Polskiego Stowarzyszenia Psychologów Społecznych. Pracę naukową łączę z pracą psychologa-praktyka. Prowadzę szkolenia, warsztaty oraz psychoterapię indywidualną w nurcie poznawczo-behawioralnym. Oferuję pomoc osobom, które: przeżywają sytuację kryzysu (zawodowego, życiowego, emocjonalnego); doświadczają stresu, trudności w nawiązywaniu i/lub utrzymywani relacji z innymi; pragną poprawić jakość życia, podnieść swoje kompetencje społeczne (w zakresie komunikacji, asertywności itp.) a także osobom z niskim poczuciem własnej wartości, z zaburzeniami lękowymi i fobiami czy zaburzeniami nastroju.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe firmy

tel.: 515 877 645

e-mail: biuro@syntonialublin.pl

Aleja Spółdzielczości Pracy 3/6

20-147 Lublin

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Copyright © Syntonia 2020.
Projekt i wykonanie - Freeline.