Psychoterapeutka
lek. Joanna Tomaka
Jestem psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Uczestniczę w 4,5 letnim kursie psychoterapii pod kierownictwem prof. dr hab. Andrzeja Cechnickiego. Jestem również lekarzem w trakcie specjalizacji z psychiatrii oraz członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
 
Doświadczenie zawodowe zdobywam prowadząc prywatną praktykę, a także pracując w Oddziałach Ogólnopsychiatrycznych oraz Poradni Zdrowia Psychicznego. Szkolenie specjalizacyjne z psychiatrii odbywam w I Klinice Psychiatrii, Psychoterapii i Wczesnej Interwencji SPSK1 w Lublinie.
 
Uważam, że w leczeniu zaburzeń psychicznych istotną rolę odgrywa proces psychoterapii. Priorytetem jest dla mnie praca dostosowana do potrzeb pacjenta, otwartość na integrowanie różnych podejść psychoterapeutycznych ze szczególnym uwzględnieniem podejścia psychodynamicznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
 
Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, które doświadczają sytuacji stresowych, kryzysów życiowych, trudności w relacjach z bliskimi, poczucia braku samorealizacji, niskiego poczucia własnej wartości.
Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń: nerwicowych, lękowych, depresyjnych oraz zaburzeń osobowości. 

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe firmy

tel.: 515 877 645

e-mail: biuro@syntonialublin.pl

Aleja Spółdzielczości Pracy 3/6

20-147 Lublin

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Copyright © Syntonia 2020.
Projekt i wykonanie - Freeline.