Psychiatra dzieci i młodzieży
lek. Marta Pakuła-Landman

Z przykrością informujemy, że z uwagi na ilość osób objętych opieką psychiatryczną w tutejszej Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży czasowo wstrzymane są zapisy nowych pacjentów. Za utrudnienia przepraszamy. O zmianach będziemy informować na bieżąco.

Jestem lekarzem, specjalistą psychiatrii i psychiatrii dzieci i młodzieży. Zajmuję się diagnozą i leczeniem zaburzeń psychicznych u dzieci, młodzieży oraz dorosłych: m. in. zaburzeniami emocjonalnymi i lękowymi, zaburzeniami zachowania i osobowości, zaburzeniami nastroju, zaburzeniem obsesyjno- kompulsyjnym, zaburzeniami psychotycznymi, zaburzeniami odżywiania, szkodliwym używaniem, czy uzależnieniem od substancji psychoaktywnych.

Doświadczenie zawodowe zdobywam pracując w Oddziale Psychiatrycznym dla Dzieci i Młodzieży Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie, współpracuję z Ośrodkiem Rehabilitacji i Readaptacji " Powrót z U " w Albrechtówce w Kazimierzu Dolnym.

Rozpoczęłam szkolenie specjalizacyjne z zakresu psychoterapii poznawczo – behawioralnej, prowadzone przez szkołę Centrum CBT - EDU w Warszawie będącą jednym z wiodących niepublicznych ośrodków kształcących psychoterapeutów poznawczo-behawioralnych. Posiada ona rekomendacje Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB), które jest członkiem European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EABCT).

Indywidualne podejście do pacjenta, wnikliwe badanie i trafna diagnoza stają się mocnym fundamentem dalszego leczenia. W swojej praktyce lubię łączyć metody farmakologiczne ze szczególnym uwzględnieniem oddziaływań psychoterapeutycznych. Duży nacisk kładę na współpracę z rodzicami nieletnich pacjentów, których zaangażowanie zwiększa szansę sukcesu terapeutycznego u młodego człowieka.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe firmy

tel.: 515 877 645

e-mail: biuro@syntonialublin.pl

Aleja Spółdzielczości Pracy 3/6

20-147 Lublin

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Copyright © Syntonia 2020.
Projekt i wykonanie - Freeline.