Psycholog/ Psychoterapeutka
mgr Aleksandra Kasperowicz

Jestem psychologiem, psychoterapeutą integracyjnym i certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień. Ukończyłam psychologię na UMCS w Lublinie o specjalności klinicznej i neuropsychologii, 4-letni kurs psychoterapii prowadzony przez Wrocławską Fundację Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii oraz Studium Terapii Uzależnienia i Współuzależnienia w Instytucie Psychologii Zdrowia w Warszawie. Jestem członkiem Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując m.in.: w Klinice Chorób Wewnętrznych i Kardiologii w 1 Klinicznym Szpitalu Wojskowym w Lublinie, a także podczas stażu w oddziałach ogólnopsychiatrycznych i rehabilitacji psychiatrycznej Szpitala Neuropsychiatrycznego w Lublinie. Obecnie pracuję w Całodobowym Oddziale Terapii Uzależnienia od Alkoholu.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych przede wszystkim w oparciu o psychodynamiczne rozumienie problemów pacjenta. Jednakże, z uwagi na różnorodność potrzeb, przeżyć i wyjątkowość każdej zgłaszającej się do mnie Osoby - staram się elastycznie dostosowywać narzędzia pracy, korzystając z dorobku i bogactwa różnych nurtów terapeutycznych. Głównie zajmuję się zaburzeniami: lękowymi, nastroju, osobowości, psychosomatycznymi. Prowadzę również psychoterapię uzależnionych od substancji psychoaktywnych oraz bliskich pozostających w relacji z takimi osobami.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe firmy

tel.: 515 877 645

e-mail: biuro@syntonialublin.pl

Aleja Spółdzielczości Pracy 3/6

20-147 Lublin

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Copyright © Syntonia 2020.
Projekt i wykonanie - Freeline.