Psycholog/Certyfikowany Psychotraumatolog/Psychoterapeuta
mgr Dawid Malec

Jestem psychologiem, absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie, certyfikowanym psychotraumatologiem, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji w nurcie psychodynamicznym w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. 

Współpracuję z prywatnym gabinetem oraz przychodnią psychiatryczno-psychologiczną dla dzieci i młodzieży. W Syntonii przyjmuję młodzież od 12 roku życia oraz osoby potrzebujące wsparcia po traumatycznych wydarzeniach.

Pracuję pod stałym nadzorem certyfikowanych superwizorów.

Podnosząc swoje kwalifikacje skupiam się na nurcie, którego twórcą jest profesor Otto Kernberg, w pracy kieruję się zasadą "przede wszystkim człowiek". Prywatnie jest miłośnikiem zwierząt, zwłaszcza psów i fretek, ojcem i mężem. Jego pasją jest spędzanie czasu wolnego na długich spacerach ze swoim psem Newtonem.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu.

Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania.

Skontaktuj się

Dane kontaktowe firmy

tel.: 515 877 645

e-mail: biuro@syntonialublin.pl

Aleja Spółdzielczości Pracy 3/6

20-147 Lublin

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
Copyright © Syntonia 2020.
Projekt i wykonanie - Freeline.